פתרונות נעילה מתקדמים למיגון רכבים.
מולטילוק משיקה סדרת מוצרי הגנה לרכב, אשר נותנת מענה לנעילת רכבים פרטיים ומסחריים ולהגברת הביטחון מפני גניבת רכבים מכל סוג שהוא.


המוצר הראשון בסדרה הוא ה – CarDFence, אשר שולט על משאבת הדלק או על ההצתה ומונע גניבה במצב של רכב חונה ומנוע כבוי, ובמקרה של חטיפת רכב עם מנוע מונע המערכת מביאה לעצירת הרכב.

המערכת פועלת כך, שמערכת הניתוק מחוברת למשאבת הדלק או למערכת ההצתה ומתקשרת אלחוטית עם כרטיס שליטה  אשר נמצא אצל בעל הרכב. כאשר יש ניתוק גיאוגרפי בין הכרטיס לבין מערכת הניתוק לא ניתן להתניע את הרכב. כאשר הניתוק הגיאוגרפי מתרחש בעת חטיפת רכב עם מנוע מונע (למשל כאשר בעל הרכב מוצא בעל כורחו מהרכב), הרכב ייעצר הרכב לאחר זמן או מרחק קצרים ולא תתאפשר התנעת הרכב מחדש.
מוצר נוסף הוא ה – ArmaDlock. מוצר זה נועד לנעול את הדלת האחורית של מכוניות מסחריות. המוצר משווק בשתי גרסאות – עבור דלתות אחוריות סובבות ועבור דלתות צד נגררות. המוצר מסופק עם מנעול צילינדר איכותי מבית מולטילוק, ומסוגל להשתלב עם מוצרי מולטילוק אחרים, כך שאותו מפתח יכול לפתוח מס' מנעולים.

המוצר יכול לשמש לא רק עבור רכבים אלא גם לנעילת דלתות, שערים ועוד.מוצר איכותי נוסף מבית מולטילוק הוא מנעול עם 3 בריחים לנעילת דלתות אחוריות ודלתות צד של רכבים מסחרים, מיועד עבור הללו המבקשים רמת ביטחון מקסימלית עבור הרכבים שלהם. נעילת המנעול מבוססת על פעולת מנעול הנעילה ה – 4 בריחי המותקן במרבית הדלתות בארץ.

מנעול לדלת זכוכית – GL
מנעול לנעילת פתח למיכלי גז
מנעול ידית T
מנעול לארוניות תיוק
מנעול לחיצה לויטרינה
מנעול משוריין (®Deadbolt (Hercular
מנעול לשונית נטרק למגירות וארוניות
מנעול בריח למגירות וארוניות
מנעול רב בריחי לארוניות
Syndicate content