פתרונות נעילה מתקדמים למיגון רכבים.
מולטילוק משיקה סדרת מוצרי הגנה לרכב, אשר נותנת מענה לנעילת רכבים פרטיים ומסחריים ולהגברת הביטחון מפני גניבת רכבים מכל סוג שהוא.


המוצר הראשון בסדרה הוא ה – CarDFence, אשר שולט על משאבת הדלק או על ההצתה ומונע גניבה במצב של רכב חונה ומנוע כבוי, ובמקרה של חטיפת רכב עם מנוע מונע המערכת מביאה לעצירת הרכב.

המערכת פועלת כך, שמערכת הניתוק מחוברת למשאבת הדלק או למערכת ההצתה ומתקשרת אלחוטית עם כרטיס שליטה  אשר נמצא אצל בעל הרכב. כאשר יש ניתוק גיאוגרפי בין הכרטיס לבין מערכת הניתוק לא ניתן להתניע את הרכב. כאשר הניתוק הגיאוגרפי מתרחש בעת חטיפת רכב עם מנוע מונע (למשל כאשר בעל הרכב מוצא בעל כורחו מהרכב), הרכב ייעצר הרכב לאחר זמן או מרחק קצרים ולא תתאפשר התנעת הרכב מחדש.
מוצר נוסף הוא ה – ArmaDlock. מוצר זה נועד לנעול את הדלת האחורית של מכוניות מסחריות. המוצר משווק בשתי גרסאות – עבור דלתות אחוריות סובבות ועבור דלתות צד נגררות. המוצר מסופק עם מנעול צילינדר איכותי מבית מולטילוק, ומסוגל להשתלב עם מוצרי מולטילוק אחרים, כך שאותו מפתח יכול לפתוח מס' מנעולים.

המוצר יכול לשמש לא רק עבור רכבים אלא גם לנעילת דלתות, שערים ועוד.מוצר איכותי נוסף מבית מולטילוק הוא מנעול עם 3 בריחים לנעילת דלתות אחוריות ודלתות צד של רכבים מסחרים, מיועד עבור הללו המבקשים רמת ביטחון מקסימלית עבור הרכבים שלהם. נעילת המנעול מבוססת על פעולת מנעול הנעילה ה – 4 בריחי המותקן במרבית הדלתות בארץ.

מנעולים לשימושים שונים
חברת מולטילוק מפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מנעולים לשימושים שונים:
  • מנעולי זיז הזמינים במגוון גדלים ומתאימים לטווח שימושים רחב – ארוניות, מגירות, מדחנים, לוקרים, תיבות לכסף, טלפונים המופעלים באמצעות מטבעות ועוד.
  • מנעולי ארונות ומגירות
  • מנעולי לארונות ולדלתות זכוכית
מנעולים חשמליים
מנגנוני נעילה חשמליים העובדים על עיקרון תפס לשונית או בריח של מנעול או דלת, הנמצאים בדרך כלל במצב "נעול", ובאמצעות זרם חשמלי מועברים למצב "פתוח". המנעולים החשמליים מתאימים כל סוגי הדלתות – פלדה, עץ וזכוכית (פנים וחוץ), ונחשבים למוצרים בעלי טכנולוגיה אמינה, אשר התקנתם פשוטה וקלה.
פתרונות הנעילה החשמליים מבית מולטילוק מקטינים את החשש לפריצות, והופכים את חיי היום יום לנוחים יותר.
מנעול חזק. מערכת חכמה.
WatchLock® משלב עוצמה מכאנית, אמינות תקשורתית ופשטות הפעלה.
WatchLock® הינו שילוב של מנעול תליה מכאני איכותי וחזק מבית מולטילוק עם מערכת מעקב והתראה אלקטרונית מבוססת מקלט GPS ומודם סלולארי, המותאם לעבודה בתנאי חוץ, מבית Starcom Systems. המנעול מכיל צילינדר Interactive®+ ברמת ביטחון גבוהה ופועל ללא צורך בתשתיות וללא חיווט, והתקנתו בדומה לזו של מכשיר סלולרי, פשוטה.
פתרון מצוין עבור:
  • נעילת מכולות וכלי רכב
  • נעילת ציוד מרוחק כגון טרקטורים, סירות, ציוד חקלאי וקרוואנים
  • נעילת אתרים מרוחקים כגון אתרי תקשורת ובארות מים
  • נעילת שערם על גדרות היקפיות כדוגמת אלו המקיפות מתקני צבא, שדות תעופה ועוד
מנעולים לדלתות פנימיות
חברת מולטילוק מספקת מגוון רחב של מנעולים חבויים לדלתות פלדה, עץ ואלומיניום הן לבית והן לפרויקטים בהם נדרש מוצר איכותי בעל ביצועים ויכולות גבוהים ברמת High Security.
מנעולים לדלתות כניסה
סל המוצרים של חברת מולטילוק בתחום המנעולים לדלתות כניסה ידוע ומוכר בארץ ובעולם. מולטילוק מציעה ללקוחותיה מנעולים רב בריחיים ומנעולים עליונים לדלתות עץ ופלדה.
מנעולי תליה
חברת מולטילוק מציעה שתי סדרות למנעולי תלייה במידות שונות ומגוון אביזרים נלווים כגון: עוגני נעילה, רתקים ומגני אנקול.

סדרה E – מנעולי תליה ברמת High Security הגבוהה ביותר. גוף המנעול עשוי פלדה מחוסמת והאנקול מסגסוגת פלדת בורון מחוסמת.

סדרה C - מנעולי תליה ברמת High Security המשלבים תכנון חדשני וחוזק מכני. גוף המנעול והאנקול עשויים פלדה מחוסמת. מוצר מועדף במיוחד בקרב הלקוחות.
Syndicate content