פז'ו-סיטרואן בוחרת ב- ArmaDLock מבית מולטילוק

צור קשר עם נציג מולטילוק
קבוצתPSA   (פז'ו-סיטרואן) מצרפת, בחרה להוסיף את ArmaDLock להיצע האביזרים שלה, הנמכרים ב- 1,700 מרכזי שירות ומכירה. מנעול ArmaDLock מבית מולטילוק יוצע למכירה גם בקטלוג המקוון של הקבוצה.
 
צפי המכירות של המוצר לקבוצה בשנה הקרובה עומד על כ- 3 מיליון ש"ח.
 
ArmaDLock הינו פתרון נעילה ברמת High Security, מקבוצת מנעולי הרתקים של מולטילוק הידועים בקלות ובנוחות השימוש בהם. המנעולים מאפשרים מגוון רחב של אפשרויות מפתוח, קלים להתקנה, ומתאימים לנעילת ארונות חשמל, גנרטורים ולשימושים מסחריים נוספים, ובמיוחד לדלתות צדדיות (הזזה) ואחוריות ברכבים מסחריים. האפשרות לנעילה בלחיצה, ללא מפתח, הופכת אותם לבחירה האידיאלית הן עבור ציי-רכב גדולים והן עבור יחידים עם רכב מסחרי.
 
מערכת ArmaDLock עוצבה במיוחד לשימוש מסחרי יומיומי, ולאחרונה משווקת גם בישראל. היא קלת משקל אך מאסיבית, בעלת גוף אל חלד עם מערכת המגינה מפני חדירת לחות ואבק לתוך המנגנון. ניתן  לנעול אותה בלחיצה, או להגדיר נעילה באמצעות מפתח, וניתן להתאים מפתח זהה למערכות נעילה קיימות ולמערכת מאסטר. 
 
נתי הרשקוביץ, מנהל הערוץ הקמעונאי במולטילוק בישראל, מסביר: "על מנת לאפשר שימוש נוח, עוצבו שתי גרסאות של ArmaDLock – האחת לנעילת דלתות אחוריות הנעות בד"כ על ציר, והשניה לנעילת דלתות ההזזה שבצדי הרכב. ניתן להתאים את ArmaDLock לכל אחת מפלטפורמות הנעילה המובילות של מולטילוק, כולל MT5® Top Security™ ו- Interactive+®"
 
מחיר מומלץ לצרכן: 750 ש"ח לדלת אחורית, או 1500 ש"ח לקיט דלת אחורית + דלת צד, בתוספת מע"מ . המחיר אינו כולל התקנה.