ממשל וכוחות הבטחון

ממשל וכוחות הבטחון


אנחנו, במולטילוק, מבינים את חשיבותה של אבטחה יעילה ומבינים את האתגרים שבהענקת בטחון. גישתנו המקיפה והכוללת הינה גמישה, מסתגלת וניתנת למדידה כדי להעניק אבטחה ובטחון ברי-קיימא שיהלמו את הצרכים היומיומיים במסגרת הצבאית והממשלתית.
אנו מייצרים מוצרים משולבים אשר הוכחו כיעילים בתכנון ושליטה בתנועות אנשים, עובדים ואמצעים מ/אל מקומות רגישים, במיוחד באזורים מורכבים ובעלי רגישות ביטחונית גבוהה כמו בנייני ממשלה, אשר מחד חייבים להיות מאובטחים ברמה גבוהה ומאידך נגישים לציבור.
אנו מספקים גישה למידע ואבטחה בכל הרמות והשכבות בעזרת פתרונות מכאניים, אלקטרוניים, ביומטריים ותוכנות משולבות. המוצרים והשירות שלנו מגבירים את תחושות הביטחון בקרב הציבור, מגבירים ושומרים על נכסים לאומיים בעלי ערך רב, ומגנים על ציבור העובדים ועל אנשי הצבא שלנו.
מונעת על-ידי מסורת של חדשנות טכנולוגית, חברת מולטילוק שמה לה למטרה ליצור עבור לקוחותיה סביבה מתקדמת, בטוחה מאיומים, יעילה ונוחה.
ניהול ציבורי וממשלתי מעולם לא היה מאתגר כל כך. מנהיגי המגזר הציבורי עומדים בפני ציפיות הולכות וגדלות מצד ציבור האזרחים, הציבור העסקי, נבחרי הציבור ועובדים. אנו מבינים את האתגרים הללו וזוהי מטרתנו העיקרית לספק מוצרים הולמים ואיכותיים ושירותים מתקדמים.
 
פנייה ליעוץ מקצועי

 

כותרת משנית: 
ממשל וכוחות הבטחון