יישומים

בריאות


בתחום הבריאות, ההתמקדות היא בהענקת טיפול ונוחות לחולים, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. נושאי הבטיחות, בקרת הכניסה, ובטחון המבנה לא צריכים להדאיג את המטופל עצמו, הוא גם לא צריך להיות קורבן לחוסר בביטחון.

מולטילוק מצטיינת במתן פתרונות בטיחות המשתלבים בחיי היומיום, בצורה הנסתרת מהעין בתפקודם ותפעולם, המעניקים בטחון אבסולוטי בדרך תפעולם.

חברת מולטילוק מתמקדת בחמש סוגיות חשובות לסביבה הטיפולית, המהוות חלק משמעותי בהקניית בטחון ובטיחות, על מנת לעצב בקרת כניסה תקנית ומשולבת:

  • סוגיות בטחון רגישות : כל שרות בריאותי מתמקד בצורכי ביטחון בסיסיים ורגישים במיוחד. זה כולל פעולות חבלה מכוונות (ונדליזם) לרכוש ולמעבדות, גניבה ממטופלים, הפרדת תינוקות וגניבת מידע רגיש. חברת מולטילוק מעניקה מגוון רחב של פתרונות נעילה לדלתות חיצוניות, פנימיות ולאזורים משותפים החל ממערכות מאסטר וניהול מפתחות ועד פתרונות אלקטרו-מכאניים.
  • בקרת כניסה: מהרגע שבו הציבור הרחב נכנס בשערי המוסד הרפואי, הוא צריך להיות מנותב לאזורים מוגדרים באמצעות מעבר דרך דלתות אוטומטיות ודלתות עם מנעולים ומנגנוני חירום ובהלה ברמת תפעול ועבירות גבוהים במיוחד המנוהלים בטכנולוגיות זיהוי מתקדמות. מולטילוק מספקת פתרונות בקרת כניסה - מערכות RFID וזיהוי ביומטרי המונעות את הכניסה לאזורים מוגבלים.
  • בטיחות: שום דבר איננו חשוב יותר מאשר יציאה בטוחה כאשר מתעורר הצורך בכך. בנוסף לאביזרי יציאת חירום ובהלה ופתרונות שלמים לדלתות אש מבוקרות, מולטילוק מציעה את מערכת ה-LiteGuide - מערכת המאירה נתיבים ומציינת את מיקום דלתות היציאה במקרי חירום, מערכת ה-LiteGuide הופכת כל דלת רגילה לדלת מוארת ומנחה המבטיחה מעבר בטוח.
  • שירותים סביבתיים: בכמעט בכל תחום בשירותי הבריאות, הדאגה העיקרית היא השליטה בזיהומים ובהתפשטותם. לצורך הבטחת התברואה וההיגיינה, מולטילוק מציעה גימורים על בסיס כסף, אנטי-בקטריאליים- MicroShield  במטרה למנוע את התפשטותם והתרבותם של חיידקים בסביבה הבריאותית.
  • התאמה לדרישות: בכל הקשור לעמידה והתאמה לסטנדרטים מקומיים ובינלאומיים, חברת מולטילוק מעניקה ייעוץ והדרכה בכל הקשור לאפיון, הטמעת פתרונות והכנת המתקנים לביקורות על ידי הערכה ופיקוח מקדימים.


פנייה ליעוץ מקצועי


 

 


      
כותרת משנית: 
יישומים