מולטילוק מייצרת מגוון רחב של צילינדרים מקוריים וחדשניים, המוגנים, בחלקם, בפטנטים הרשומים בישראל ובמדינות רבות בעולם, המספקים מענה לדרישות בטחון גבוהות עבור מוסדות, בתי עסק ומסחר, תעשייה ובתי אב בכל העולם. הצילינדרים מיוצרים מחומרי גלם איכותיים המתאימים לדלתות מגורים, חדרים, מגירות, תאי דואר, מכונות ועוד יישומים רבים, הדורשים רמת ביטחון גבוהה. כל זאת, בהתאמה לתקנים בינלאומיים מחמירים, ובדגש על הגברת השליטה ובקרת שכפול.

הצילינדרים מבית מולטילוק מסופקים עם מפתחות מולטילוק המקוריים  העשויים ניקל סילבר, סגסוגת אמינה המשמשת כנגד התבלות או כיפוף מפתחות.

סוגי צילינדרים מבית מולטילוק:


  • במחלקת המחקר והפיתוח במולטילוק שקדו ופיתחו רעיון נעילה חדש המהווה פריצת דרך בתחום. התוצאה: צילינדר MT5® Top Security, דור הנעילה החדש עם מאפיינים חדשניים ורמת ביטחון גבוהה ביותר.
  • צילינדר ברמת High Securityגבוהה עם כרטיס שכפול המיועד להגברת הבקרה על שכפול מגביר את אפשרויות ההתנגדות לניסיונות פריצה
  • מערכת CLIQ® של חברת מולטילוק הינה מערכת אלקטרו מכאנית משולבת, המאפשרת ליהנות משני העולמות ללא צורך בפשרות. כל מפתח מיוצר בקומבינציה ייחודית כאשר המפתח נמצא בתוך הצילינדר. המבנה המיוחד של המפתח מקשה על שכפולו וגלם המפתח מוגן בפטנט ומספק ביטחון מוגבר...
  • צילינדר ברמת High Security מגביר את אפשרויות ההתנגדות לניסיונות פריצה
  • צילינדר Interactive®+ Selector מאפשר הרשאות כניסה זמניות למשתמשים אותם אתם בוחרים. את הרשאת הכניסה תוכלו לבטל ולחדש בכל עת שתחפצו בכך.