פתרונות אלקטרוניים לדלת

צור קשר עם נציג מולטילוק
בעידן המודרני משתנות מגמות השוק במהירות מסחררת. הדרישות היום הן לפתרונות נעילה אלקטרוניים ואלקטרו־מכאניים מתקדמים, ומעבר ממערכות מורכבות למערכות פשוטות בשיטת ה-plug and play. מולטילוק עושה כל העת את ההתאמות הנדרשות לעולמות הטכנולוגיים החדשים והחדשניים, מבחינת המחקר והפיתוח של המוצרים, ההפצה, השיווק ואיכות המשאב האנושי.
למולטילוק סל מוצרים נרחב ומתפתח בה מציגה פתרונות נעילה אלטרונים ואלקטרו מכאניים המספקים פתרונות שונים ומגוונים בהתאם לדרישות הלקוח.
  • המערכת החדשנית שהופכת את הדלת שלך לחכמה. ™ENTR מאפשר לך לשלוט במנעול הדלת שלך ישירות מהטלפון החכם, דרך הטאבלט, ע"י קריאת טביעת אצבע ובמגוון אמצעי בקרת כניסה אחרים.
  • הפתרון האידאלי לעסקים בגודל קטן עד בינוני. יישומון CLIQ® Go מביא את הביטחון למימד חדש ומספק רמה גבוהה של ביטחון ואבטחת מידע המאפשרים שליטה על מערכת הנעילה שלך מהטלפון הנייד.
  • מערכת הנעילה האלקטרונית של מולטילוק המשדרגת את בקרת הכניסה לרמה חדשה, ללא פעולות התקנה מורכבות, התאמות או הוצאות נוספות, תוך שדרוג נוחות המשתמש ויכולות בקרת הכניסה.
  • ידית האבטחה האלקטרונית של מולטילוק – התשובה החדשנית, הפשוטה והיעילה ביותר לנעילת חדרים – משרדים, חדרי עבודה, קליניקות. מנגנון נעילה אוטומטי, המובנה בידית, מאפשר את פתיחת הדלת באמצעות הקשת קוד אישי.
  • עינית דיגיטאלית לדלת, תאפשר לכם ולבני ביתכם לראות בקלות ובנוחות מי מקיש על דלת ביתכם. העינית הדיגיטאלית היא למעשה מצלמה, בה מובנה פעמון לדלת, המחוברת למסך LCD , אשר מוצמדת לדלת ביתכם, במקום העינית הפשוטה, מקרינה ומצלמת תמונה או סרטון וידאו של הנעשה...